sk Informacja o noclegach w Krakowie - tanie apartamenty Kraków
HOTLINE +48 502 57 16 06, +48 518 41 47 58
Szukaj apartamentu

Od:

Do:

Apartamenty Kraków Stare Miasto, Kazimierz, okolice Wawelu
Zarezerwuj apartament w Krakowie

Zapraszamy do współpracy właścicieli apartamentów. Zadzwoń + 48 501 45 70 45Jeśli posiadasz apartament w Krakowie dobrze trafiłeś! W ramach naszej współpracy klient może dokonać rezerwacji noclegu właśnie w Twoim apartamencie. Po wdrożeniu apartamentu do naszego systemu otrzymują Państwo swój login i hasło do swojego panelu administracyjnego. Nie ma żadnych opłat za zamieszczenie apartamentu na naszej stronie. Pobierana jest wyłącznie prowizja w momencie dokonania rezerwacji przez nasz portal. Bez dodatkowych opłat. Oferujemy wynajmy krótkoterminowe oraz zapewniamy noclegi dla firm międzynarodowych. Już dzisiaj zapytaj o szczegóły. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


+ 48 501 45 70 45


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Apartamenty w Krakowie to profesjonalny serwis umożliwiający wynajem apartamentów, czyli np. tak jak poprzez inne serwisy jest możliwe zakwaterowanie w warszawie, tak wynajem apartamentów w Krakowie jest możliwy dzięki niniejszej stronie.
Copyright 2005-2018 © Apartamenty w Krakowie.