Regulamin rezerwacji i najmu

1. Zawarcie umowy
Rezerwacji wybranego apartamentu dokonuje się poprzez internet (formularz rezerwacyjny) lub telefonicznie.
Z chwilą otrzymania zgłoszenia (wstępnej rezerwacji) do klienta zostaje wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta do wpłaty zaliczki.
Wraz z wpłatą zaliczki rezerwacja otrzymuje status rezerwacji właściwej (potwierdzonej).

2. Zaliczka
Zaliczka wynosi 30% wartości zamówienia i aby doszło do zawarcia umowy winna być wpłacona najpóźniej 72 godziny od dokonania rezerwacji wstępnej. Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi. Może być natomiast wykorzystana w innym terminie w uzgodnieniu z właścicielem apartamentu.

3. Rezerwacje Last Minute
Rezerwacje dokonywane w czasie krótszym niz 72 godziny przed planowanym pobytem zyskują status rezerwacji last minute i nie wymagają wpłaty zaliczki. Rezerwacje takie są potwierdzane telefonicznie. W razie braku potwierdzenia telefonicznego rezerwacja ulega anulowaniu.

4. Koszt pobytu dzieci
Dzieci do lat 6 nie ponoszą opłat jeśli śpią we własnym łóżeczku lub z rodzicami i nie wymagają dodatkowej pościeli. Bez opłaty jest przyjmowane jedno dziecko na dwie dorosłe osoby.

5. Pobyt
Apartament jest do Państwa dyspozycji od godziny 14 w dniu przyjazdu do godziny 12 w dniu wyjazdu (chyba, że wskazano inaczej na Voucherze Rezerwacji). Godzinę przyjazdu należy ustalić z osobą której dane zostały podane w mailu potwierdzającym rezerwację. Należy tego dokonać dzień przed planowanym przyjazdem.

6. Powinności klienta
Najemca zobowiązuje się do pozostawienia obiektu w stanie w jakim go zastał. Serwisy śniadaniowe i obiadowe należy umyć i umieścić na ich miejscach. Przestawione meble należy z powrotem przenieść na pierwotne miejsce. Właściciel lub pełnomocnik ma prawo doliczyć dodatkowe koszty, jeżeli obiekt nie będzie oddany w stanie w jakim go zastał..

7. Siła wyższa - anulowanie umowy
Właściciel ma prawo, w wypadku wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej, anulować kontrakt. Kwoty wpłacone przez klienta podlegają natychmiastowemu zwrotowi - z potrąceniem kwot należnych za usługi już wyświadczone.

8. Kody rabatowe
Dla każdej zrealizowanej rezerwacji przydzielany jest kod stałego klienta, który jest wysyłany w voucherze. Powołując się na ten kod przy kolejnych rezerwacjach można uzyskać dodatkową zniżkę 5% od wartości rezerwacji. Otrzymany kod nie jest imienny, może być udostępniany znajomy, którzy również uzyskają zniżkę.

Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat noclegów w naszych apartamentach zadzwoń::

  • +48 501 45 70 45
  • +48 502 57 16 06
  • +48 12 430 62 22
Apartamenty w Krakowie to profesjonalny serwis umożliwiający wynajem apartamentów, czyli np. tak jak poprzez inne serwisy jest możliwe zakwaterowanie w warszawie, tak wynajem apartamentów w Krakowie jest możliwy dzięki niniejszej stronie.
Systemy platnosci
dotpay
Copyright 2005-2023 © Apartamenty w Krakowie.